Programma & Uitslagen

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 14/12/2019
10.30 Sterksel JO7 - sv Unitas ‘59 JO7-3   -  
11.00 Sterksel JO8 - svValkenswaard JO8-2   -  
10.00 Sterksel JO11 - RoodWit ‘67 JO11-1G   -  
11.00 Sterksel JO12 - Geldrop JO12-5M   -  
Zondag 15/12/2019
14.00 Sterksel 1 - EDN ‘56 1   -  

 

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 7/12/2019
10.30 Sterksel JO7 - Budel JO7-1M 4 - 20
11.00 Sterksel JO8 - Budel JO8-4 5 - 1
10.00 Sterksel JO11 - Maarheeze JO11-2G 6 - 2
11.00 Sterksel JO12 - RPC JO12-3 8 - 3
Zondag 8/12/2019
10.00 FC Cranendonck 3 - Sterksel 2 4 - 0
14.00 Tongelre 1 - Sterksel 1 7 - 1

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 30/11/2019
09.00 Waalre JO7-1 - Sterksel JO7-1   -  
09.30 DVS JO8-2 - Sterksel JO8   -  
10.30 DVS JO11-4G - Sterksel JO11 5 - 6
10.30 Tivoli JO12-1 - Sterksel JO12 1 - 5
Zondag 1/12/2019
12.00 Sterksel 2 - Rood-Wit 67 3 1 - 2
14.30 Sterksel 1 - Netersel 1 1 - 9

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 23/11/2019
11.00 Sterksel JO8 - De Valk JO8-2 2 - 5
10.00 Sterksel JO11 - SV Valkenswaard JO11-5G 8 - 0
11.00 Sterksel JO12 - DVS JO12-3 12 - 2
Zondag 14/11/2019
12.00 SBC 12 - Sterksel 2 3 - 0
14.30 SVSOS 1 - Sterksel 1 7 - 2

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 16/11/2019
10.00 UNA JO7-2 - Sterksel JO7-1   -  
09.30 Maarheeze JO8-1 - Sterksel JO8   -  
10.30 Tivoli JO11-1 - Sterksel JO11 7 - 5
11.00 De Valk JO12-2 - Sterksel JO12 3 - 7
Zondag 17/11/2019
14.00 RPC 6 - Sterksel 2 1 - 5

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 9/11/2019
08.45 SV Valkenswaard JO7-1 - Sterksel JO7-1   -  
09.00 Dommelen JO8-1G - Sterksel JO8   -  
09.00 RPC JO11-5 - Sterksel JO11 1 - 10
10.00 DOSL JO12-2 - Sterksel JO12 2 - 7
Zondag 107/11/2019
12.00 Sterksel 2 - Brabantia 9 1 - 5
14.30 DEES 1 - Sterksel 1 3 - 0

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 1/11/2019 Locatie: Sportpark  de Lille - Vessem
19.50 Vessem 35+1 - Sterksel 35+1 5 - 1
20.10 Sterksel 35+1 - SBC 35+1 3 - 0
20.30 BES 35+1 - Sterksel 35+1 2 - 0
20.50 Sterksel 35+1 - de Valk 35+1 2 - 1
Zaterdag 2/11/2019
10.30 Sterksel JO7-1 - RPC JO7-3 0 - 20
11.00 Sterksel JO8 - De Valk JO8-1G 5 - 5
10.00 Sterksel JO11 - Steensel/Kengsel JO11-1 7 - 5
11.00 Sterksel JO12 - Gestel JO12-2G 26 - 0
Zondag 3/11/2019
10.00 RKSV Heeze 8 - Sterksel 2 3 - 3
14.30 Sterksel 1 - Terlo 1 2 - 4

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 26/10/2019
09.00 RKSV Heeze JO7-1 - Sterksel JO7-1   -  
10.00 ZSC JO8-1 - Sterksel JO8 4 - 5
10.30 Tongelre JO11-1 - Sterksel JO11 10 - 5
11.00 RKSV Heeze JO12-2 - Sterksel JO12 3 - 2
Zondag 27/10/2019
12.00 Sterksel 2 - Nieuw Woensel 6 1 - 1
14.30 Casteren 1 - Sterksel 1 8 - 3

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 18/10/2019 Locatie: Sportpark  Schttersheide- Son en Breugel
19.50 SBC 35+1 - Sterksel 35+1 4 - 0
20.10 Sterksel 35+1 - Vessem 35+1 0 - 2
20.30 BES 35+1 - Sterksel 35+1 0 - 3
20.50 Sterksel 35+1 - de Valk 35+1 1 - 2
Vrijdag 18/10/2019 Locatie:  Sportpark  de Brug- Borkel en Schaft
19.30 sv Valkenswaard VR18+1 - Sterksel VR18+1 1 - 2
20.00 Sterksel VR18+1 - BES VR18+1   -  
20.30 De Valk VR18+1 - Sterksel VR18+1 3 - 1
Zondag 6/10/2019
12.00 Sterksel 2 - is vrij   -  
14.30 Sterksel 1 - DOSKO 32  1 0 - 5

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zondag 13/10/2019
12.00 Valkenswaard 9 - Sterksel 2 4 - 2
14.30 DVS 1 - Sterksel 1 6 - 0

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 4/10/2019 Locatie: Sportpark  de Brug- Borkel en Schaft
19.50 BES 35+1 - Sterksel 35+1 3 - 0
20.10 Sterksel 35+1 - SBC 35+1 0 - 3
20.30 Vessem 35+1 - Sterksel 35+1 3 - 0
20.50 Sterksel 35+1 - de Valk 35+1 0 - 3
Vrijdag 4/10/2019 Locatie:  Sportpark de Hemelrasten - Sterksel
19.30 Sterksel VR18+1 - BES VR18+1 3 - 0
20.00 De Valk VR18+1 - Sterksel VR18+1 2 - 1
20.30 Sterksel VR18+1 - sv Valkenswaard VR18+1 2 - 1
Zaterdag 5/10/2019
10.30 Sterksel JO7-1 - de Valk JO7-1 11 - 16
11.00 Sterksel JO8 - SV Budel JO8-3 9 - 1
10.00 Sterksel JO11 - Waalre JO11-1 11 - 0
11.00 Sterksel JO12 - FC Eindhoven AV O12-3 5 - 4
Zondag 6/10/2019
12.00 Sterksel 2 - sv Budel 7 3 - 4
14.30 Sterksel 1 - Knegselse Boys 1 0 - 6

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Zaterdag 28/9/2019
09.00 Geldrop JO7-2 - Sterksel JO7-1 18 - 0
09.00 RPC JO8-4G - Sterksel JO8 5 - 4
10.00 Braakhuizen JO11-2 - Sterksel JO11 4 - 9
11.15 Braakhuizen JO12-1 - Sterksel JO12 4 - 13
Zondag 29/9/2019
12.00 Sterksel 2 - DOSL 4 3 - 3
14.30 Sterksel 1 - Pusphaira 1 1 - 3

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 20/9/2019 Locatie: Sportpark het Valkennest - Valkenswaard
19.50 De Valk 35+1 - Sterksel 35+1 1 - 1
20.10 Sterksel 35+1 - SBC 35+1 0 - 0
20.30 BES 35+1 - Sterksel 35+1 0 - 0
20.50 Sterksel 35+1 - Vessem 35+1 1 - 0
Vrijdag 20/9/2019 Locatie:  Sportpark den Dries - Valkenswaard
19.30 De Valk VR18+1 - Sterksel VR18+1 5 - 0
20.00 Sterksel VR18+1 - SV Valkenswaard VR18+1 2 - 0
20.30 BES VR18+1 - Sterksel VR18+1 0 - 1
Zaterdag 21/9/2019
10.30 Sterksel JO7-1 - DBS JO7-3 3 - 4
11.00 Sterksel JO8 - RKSV Heeze JO8-3 6 - 2
10.00 Sterksel JO11 - SV Budel JO11-3 6 - 2
11.00 Sterksel JO12 - UNA JO12-2 5 - 13
Zondag 22/9/2019
10.00 UNA 9 - Sterksel 2 10 - 0
14.30 De Bocht 80 1 - Sterksel 1 7 - 0

 

Tijd

W e d s t r i j d e n

Uitslag

Vrijdag 6/9/2019 Locatie Sportpark Sportpark de Hemelrasten - Sterksel
19.30 De Valk 35+1 - Sterksel 35+1 2 - 1
19.50 Sterksel 35+1 - Vessem 35+1 1 - 0
20.30 SBC 35+1 - Sterksel 35+1 4 - 0
20.50 Sterksel 35+1 - BES 35+1 0 - 5
Vrijdag 6/9/2019 Locatie Sportpark Sportpark het Valkennest - Valkenswaard
19.30 SV Valkenswaard VR18+1 - Sterksel VR18+1 3 - 1
20.00 Sterksel VR18+1 - De Valk VR18+1 0 - 6
20.30 BES VR18+1 - Sterksel VR18+1 0 - 3

 

 

Tijd

BEKER WEDSTRIJDEN

Uitslag

Zondag 1/9/2019
12.00 Sterksel 2 - RKSV Heeze 10 3 - 2
14.30 Sterksel 1 - Riethoven 1 2 - 5
Zondag 8/9/2019
10.00 SV Budel 9 - Sterksel 2 7 - 1
14.30 SV Budel 1 - Sterksel 1 10 - 1
Zondag 15/9/2019
12.00 Sterksel 2 - Braakhuizen 7 5 - 3
14.30 Sterksel 1 - DOSL1 3 - 5