Jubileumveiling 24 juni 2022

vrijdag 24 juni – Veiling t.b.v. RKSV Sterksel

De vereniging heeft diverse veiling items beschikbaar gesteld gekregen door gulle gevers….

Voor enkele van de items is er een online veiling. Hier kunt u al op bieden.

De voorlopige kavel lijst staat onder de online veiling vermeld!

De veiling op 24 juni begint om 20.30 uur en wordt geleid door Rob Scheepers.

ONLINE JUBILEUM VEILING

De veiling is beëindigd.

Iedereen bedankt voor wie heeft meegeboden.

[wdm_auction_listing]

Bied mee!

VOORLOPIGE JUBILEUMKAVELLIJST

• VIP-arrangement PSV wedstrijd voor 2 personen
• Gesigneerd shirt Cody Gakpo
• Rondleiding voor 11 personen bij Bavaria
• Keepershandschoenen Remko Pasveer
• Weekendkaarten uitverkocht Nirwana Tuinfeest Lierop
• VIP-perskaart-arrangement PSV-wedstrijd
• Deelname Tour der Ongeschoren Benen Classic 2020
• Twee kaarten voor een concert in de Effenaar naar keuze
• Uniek kunstwerk ‘RKSV Sterksel’

• Aspergediner voor 8 personen op de middenstip
• Gesigneerd Bayern Munchen shirt Mark van Bommel
• Voetbal arrangement Tottenham Hotspurs
• Gesigneerd shirt Jeroen Zoet
• Overnachting suite vd Valk Roermond
• Shirt PSV ’88 gedragen door Ivan Nielsen
• Gereedschap pakket
• BBQ-pakket voor 4 personen
• Volledig verzorgd diner voor twee personen La Fortuna

• Grote beurt Greymans Toyota Heeze
• Speciaal bier arrangement Egelantier Someren
• Gesigneerd shirt Nederlands Elftal
• Sportschool abonnement Anytime Fitness
• Wijnpakket
• Keepershandschoenen Maarten Stekelenburg
• Sportboeken pakket Lektura Heeze
• Schoonheidsbehandeling Schoonheid Heeze
• Make over van uw auto bij Autobedrijf de Laat Sterksel
• Keeperstraining door Anton Scheutjens (keeperstrainer Ajax)

• Puzzelpakket van Intertoys Heeze
• Risicobeheer analyse door Guitjens assurantiën Heeze
• Boek ‘Eeuwig Trouw’ gesigneerd door oa. Toon Gerbrands
• Lunchbon 2 personen Coffee Lab Eindhoven
• Finalekaarten Libema Open tennistoernooi 2023
• Basisplaats in prominenten voetbalteam jubileumwedstrijd 26 juni